Nowa oferta promocyjna dla klientów OSiR w Poniecu

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą promocyjną dla klientów OSiR w Poniecu.

 

Dużo rabatów dla jubilatów

 1. Oferta promocyjna „Dużo rabatów dla jubilatów” skierowana jest do klientów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu korzystających z bowlingu znajdującego się w hali widowiskowo – sportowej.
 2. Oferta „Dużo rabatów dla jubilatów” zostaje wprowadzona zarządzeniem Dyrektora OSiR w Poniecu i obowiązuje od dnia 1 kwietnia 2016 roku do odwołania.
 3. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w tygodniu swoich urodzin złożą rezerwację na tor/tory bowlingowe.
 4. Weryfikacji daty urodzin dokonują pracownicy OSiR w Poniecu na podstawie dokumentu tożsamości przed realizacją złożonej rezerwacji.
 5. Z oferty „Dużo rabatów dla jubilatów”, można skorzystać od wtorku do czwartku w godzinach pracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu.
 6. W ramach przygotowanej oferty składający zamówienie ponosi opłatę w wysokości 25 zł za każdą godzinę gry na jednym torze bowlingowym.
 7. Na zarezerwowanym torze może grać jednocześnie maksymalnie 6 osób.
 8. W celu skorzystania z oferty klient zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji toru/torów bowlingowych poprzez stronę www.osir.poniec.pl lub telefonicznie pod nr 65 57 31 152.

 

 

„Tanie weekendowe granie”

 1. Oferta promocyjna „Tanie weekendowe granie” skierowana jest do klientów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu korzystających z kortu do squasha.
 2. Oferta zostaje wprowadzona zarządzeniem Dyrektora OSiR w Poniecu
  i obowiązuje od 1 kwietnia 2016r. do odwołania.
 3. Promocja „Tanie weekendowe granie” obowiązuje w każdy weekend, począwszy od piątku godz.17.00 do niedzieli godz. 22.00.
 4. „Tanie weekendowe granie” to dwugodzinny pakiet na grę w squasha do wykorzystania od piątku godz. 17.00 do niedzieli godz. 22.00 w cenie 60 zł.
 5. Dwugodzinny pakiet musi zostać zrealizowany w ciągu jednego weekendu. Nie ma możliwości rozdzielenia godzin na dwa weekendy.
 6. W celu wykorzystania pakietu „Tanie weekendowe granie” klient zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji kortu poprzez stronę www.osir.poniec.pl lub telefonicznie pod nr 65 57 31 152.