Tomasz Maćkowiak - Łukasz Idowiak z pucharem Burmistrza Ponieca w bowlingowym turnieju par

Para Tomasz Maćkowiak – Łukasz Idowiak zwyciężyła w I Gminnym Bowlingowym Turnieju Par o Puchar Burmistrza Ponieca.
W niedzielne popołudnie 17 kwietnia, miłośnicy bowlingu spotkali się w ponieckiej hali, aby po raz pierwszy w parach rywalizować o puchar Burmistrza Ponieca. 12 par przez przeszło cztery godziny walczyło o zdobycie jak największej liczby punktów. Turniej polegał na rozegraniu przez każdego zawodnika trzech pełnych gier, z których dwie najlepsze były liczone do ogólnej punktacji.
Zwycięzcami okazali się Tomasz Maćkowiak i Łukasz Idowiak, którzy uzyskali 537 punktów, wyprzedzając o trzy oczka parę Eugeniusz i Łukasz Dziewiątka. Na trzecim miejscu uplasowali się Jacek Widyński i Zdzisław Ambroży. Trzy najlepsze pary z rąk Burmistrza zostały obdarowane okolicznościowymi pucharami i książkami.