Piotr Palt zwycięzcą I Turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Ponieca

Piotr Palt zwyciężył w I Turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Ponieca, który odbył się w ponieckiej hali widowiskowo – sportowej. W finale po widowiskowym i zaciętym pojedynku pokonał 3 – 1 Bartosza Ziemka.

Sobotnie popołudnie 23 kwietnia br. miłośnicy squasha mieli okazję spędzić w Poniecu, gdzie oprócz walki o  puchar, rywalizowali o punkty rankingowe Polskiej Federacji Squasha. Zorganizowane przez poniecki OSiR zawody były oficjalnym turniejem PFS w kategorii C.

Dziesięcioro zawodników przez blisko siedem godzin toczyło zacięte pojedynki. W decydującym o zwycięstwie zwyciężył Piotr Palt, który w stosunku setów 3 – 1 pokonał Bartosza Ziemka. Trzecie miejsce zajął Marcin Ratajski, pokonując bez straty seta Piotra Zarwańskiego.

Najlepsza trójka zawodów z rąk Burmistrza Ponieca odebrała pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.