Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W sobotę 13 sierpnia, na kompleksie boisk sportowo - rekreacyjnych "ORLIK 2012" w Poniecu odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej, przeznaczony dla wszystkich, którzy ukończyli 15 rok życia.

W zawodach wzięło udział 9 drużyn, zarówno miejscowych jak i przyjezdnych. Turniej składał się z 2 etapów: fazy grupowej i pucharowej. Do grupy A rozlosowanych zostało 5 zespołów, do grupy B - 4. Spotkania rozgrywany były systemem "każdy z każdym", przy czym do fazy grupowej weszły 2 najlepsze drużyny z każdej grupy. Zwycięzcy grup zagrali z zespołami z drugich miejsc.

W półfinałach zmierzyli się:

KK Service Golinka (1A) : Podmuch Palestyny (2B) 1:3

Astra Pszczółki (2A) : Alfa Electric (1B) 1:0

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna Alfa Electric 3:1 z KK Service Golinka.

W najważniejszym pojedynku dnia, zwycięsko z meczu finałowego wyszli zawodnicy Podmuch Palestyny, którzy dzięki 2 trafieniom Jakuba Giery pokonali zespół Astry Pszczółek 2:0.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a na zwycięzców czekał puchar i nagrody materialne. Dla każdego zawodnika przygotowany został ciepły posiłek oraz woda.