Wojciech Chwastyniak z pucharem dyrektora osir w Poniecu

Dziewiętnastu zawodników wzięło udział w I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR w Poniecu, który odbył się 19 listopada br.

Do turnieju, który punktualnie o godz. 10.00 otwarł dyrektor OSiR w Poniecu Łukasz Idowiak, zgłosiło się 19 zawodników m.in. z Leszna, Krzywinia, Śmigla, Czempinia. Stawkę uzupełniała reprezentacja zawodników Piasta Poniec.

Turniej w początkowej fazie odbywał się w grupach, z których wyłoniono ćwierćfinalistów. Ci w fazie play – off walczyli o awans do finału. W pojedynku decydującym o zwycięstwie spotkali się Wojciech Chwastyniak i Wojciech Walencki. Trener sekcji ponieckiego Piasta w  meczu finałowym musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, przegrywając w setach 3 – 0. W meczu o trzecie miejsce Robert Bartosz pokonał  w setach 3 – 1 Mateusza Wojciechowskiego.