Wakacje z OSiR-em

Wakacje tuż tuż… Mamy nadzieję, że nasza letnia oferta spotka się z Waszym zainteresowaniem i przede wszystkim aktywnym udziałem w przygotowanych turniejach i zabawach. Przez dwa najbliższe miesiące będziemy spotykać się m.in. w hali widowiskowo – sportowej, przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym Orlik, odwiedzimy kompleks rekreacyjny w Dzięczynie oraz plac do gry w plażową piłkę siatkową przy świetlicy w Śmiłowie.

Oprócz imprez, które na stałe zagościły w naszym letnim kalendarzu przygotowaliśmy też kilka nowych pozycji. Od 1 lipca do 31 sierpnia będziemy walczyć w eliminacjach do II Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Gminy Poniec w Bowlingu.

Dla użytkowników aplikacji Endomondo została utworzona rywalizacja Wakacyjny Maraton Biegowy. Zabawa skierowana jest dla miłośników biegów i marszów NW, którzy w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia będą rywalizować o pokonanie jak największej liczby kilometrów. 

Orlik będzie miejscem zmagań piłkarskich. 10 lipca zaczniemy od turnieju dwójek, 18 lipca chętni zmierzą się w zabawie Turbo Kozak, natomiast 21 dorośli zawodnicy o godz. 20.00 rozpoczną rywalizację w Nocnym Turniej Piłki Nożnej.

W hali widowiskowo – sportowej spotkamy się przy okazji dwóch turniejów bowlingowych. 19 lipca zaprosimy do rywalizacji kobiety, natomiast turniej w kat. Open odbędzie się 27 sierpnia.

5 sierpnia w Śmiłowie odbędzie się X Turniej Siatkówki Plażowej. 11 sierpnia przy kompleksie rekreacyjnym w Dzięczynie zorganizowany zostanie turniej plażowej piłki nożnej.     

Na bieżąco będziemy informować Was o zbliżających się zapisach na turnieje. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu fb – www.facebook.com/osirponiec oraz naszej strony internetowej www.osir.poniec.pl W razie potrzeby pomocą służą instruktorzy w hali widowiskowo – sportowej (tel. 65 57 31 12) oraz animator Orlika (tel. 726 112 235).