Para Wałkiewicz-Zygmunt zwycięża w turnieju siatkówki plażowej

5 sierpnia 2017 roku odbyła się X edycja Turnieju Siatkówki Plażowej. Organizowany przez OSiR w Poniecu turniej corocznie odbywa się w Śmiłowie
Do rywalizacji przystąpiło 8 par. Zawody rozgrywane były systemem „brazylijskim”, który eliminuje drużynę dopiero po drugiej porażce. Większość pojedynków była bardzo wyrównana i niejednokrotnie zawodnicy musieli rozgrywać dodatkowego, trzeciego seta.
Niemal pięciogodzinna rywalizacja zakończyła się wielkim finałem, w którym rawicka para Michał Wałkiewicz – Bartosz Zygmunt pokonała dwójkę Viktoria Walczyk – Marcin Kowalski. Emocjonujący pojedynek trwał trzy sety i był z pewnością godny meczu finałowego. Wcześniej w meczu o 3 miejsce para Sylwia Szerenos – Robert Gruetzmacher pokonała 2 – 0 Kamila Przybyłka i Piotra Szerszenia .
Najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami, dyplomami, voucherami pozwalającymi skorzystać z usług oferowanych przez poniecką halę widowiskowo – sportową oraz nagrodami rzeczowymi jak piłka czy koszulki. Dla zawodników przygotowano słodki poczęstunek oraz napoje chłodzące.