Bowling party - nowa promocja !

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniecu Sp. z o.o. serdeczeni zachęca do skorzystania z nowej oferty promocyjnej "Bowling Party". Nie masz pomysłu na przyjęcie urodzinowe lub imieninowe? Pomożemy Tobie, zorganizujemy mini turniej bowlingowy, wręczymy okolicznościowe dyplomy, zapewnimy słodki poczęstunek i zapewnimy doskonałą zabawę!

Bowling Party – szczegóły oferty
1.Oferta promocyjna „Bowling Party” skierowana jest do klientów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu Sp. z o.o. korzystających z torów bowlingowych w hali widowiskowo – sportowej, ul. Szkolna 8a, 64 – 125 Poniec.
2.Oferta „Bowling Party” zostaje wprowadzona zarządzeniem Prezesa Zarządu OSiR w Poniecu Sp. z o.o. i będzie obowiązywać od dnia 1 października 2017 roku do odwołania.
3.Z oferty mogą skorzystać osoby, które w tygodniu swoich urodzin/imienin złożą rezerwację na tor/tory bowlingowe.
4.Weryfikacji daty urodzin dokonują pracownicy OSiR w Poniecu Sp. z o.o. na podstawie dokumentu tożsamości przed realizacją złożonej rezerwacji.
5.W ramach przygotowanej oferty składający zamówienie ponosi opłatę
w wysokości 25 zł za każdą godzinę gry na jednym torze bowlingowym (opłata obowiązuje od poniedziałku do piątku do godz.17.00) lub opłatę w wysokości 35 zł za każdą godzinę gry na jednym torze bowlingowym (opłata obowiązuje od piątku godziny 17.00 do niedzieli). Zgodnie z życzeniem klienta, instruktorzy w ramach złożonej rezerwacji mogą przeprowadzić turniej bowlingowy, wydrukować oficjalne wyniki i wręczyć okolicznościowe dyplomy dla najlepszej trójki zawodów.
6.Na życzenie klienta, OSiR w Poniecu Sp. z o.o., przynajmniej na trzy dni przed realizacją rezerwacji, umożliwia złożenie zamówienia urodzinowego/imieninowego tortu. Opłata dokonywana jest przy składaniu zamówienia. OSiR w Poniecu Sp. z o.o. zapewnia jednorazowe kubki, talerzyki i sztućce.
7.W celu skorzystania z oferty klient zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji toru/torów bowlingowych poprzez stronę www.osir.poniec.pl lub telefonicznie pod nr 65 57 31 152.