Samorządowe granie w Poniecu

W niedzielne południe samorządowcy z gmin reprezentujących powiat gostyński zjechali się do ponieckiej hali widowiskowo – sportowej aby wziąć udział w III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców.

Przedstawiciele siedmiu gmin i reprezentacja Powiatu gostyńskiego rywalizowali w dwóch czterozespołowych grupach. Dziesięciominutowe mecze dostarczyły wielu emocji, a grającym zawodnikom z pewnością nie można było zarzucić braku ambicji i zaangażowania. Zgodnie z regulaminem z każdej z grupy do fazy play off awansowały po dwa najlepsze zespoły, które zmierzyły się w meczach półfinałowych. W pierwszym z tych spotkań, reprezentacja gospodarzy uległa drużynie Powiatu 4 – 0. W drugim meczu, którego stawką był awans do finału Piaski pokonały Pogorzelę 2 – 1.

W meczu o 3 miejsce drużyna reprezentująca gminę Poniec 2 – 1 zwyciężyła Pogorzelę. Finałowe spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Serię rzutów karnych bezbłędnie wykonywali zawodnicy z Powiatu gostyńskiego i to oni odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Klasyfikacja końcowa:
1. Powiat Gostyński
2. Piaski
3. Poniec
4. Pogorzela
5-8.
Krobia
Gostyń
Borek Wlkp.
Pępowo

GALERIA