Wojciech Wojciechowski liderem po I rundzie turnieju

Dziesięciu graczy przystąpiło do rywalizacji o miano najlepszego gracza w otwartych mistrzostwach gminy Poniec w bowlingu.

Przypominamy, że przez okres wakacji, tj. w miesiącach lipcu i sierpniu, zawodnicy grali o zdobycie jak największej liczby punktów, która została wliczona do ogólnego dorobku grających. W środowy wieczór odbyła się pierwsza z trzech rund, w której zawodnicy rywalizują już bezpośrednio.

Po grach wakacyjnych najlepszy wynik uzyskał Wojciech Wojciechowski, który do I rundy przystąpił z 448 punktami. Dziesięć kręgli do lidera tracił Oskar Karolewicz. Na trzeciej pozycji znajdował się Szymon Kuropka, który zbił 408 punktów.

W dniu wczorajszym lider potwierdził swoją wysoką formę. Wojciech Wojciechowski zdobył 355 punktów i powiększył przewagę nad drugim Oskarem Karolewiczem do 15 kręgli, który wczoraj zdobył 350 punktów. Na trzecim miejscu grę zakończył Ryszard Giera, zdobywając 338 punktów uzyskał również awans w klasyfikacji generalnej na trzecią pozycję.

Kolejna runda w środę 12 września o godz. 19.00.