Święta tuż tuż...gminne mikołajki za nami

Mikołajki w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu to już gminna tradycja. Po raz kolejny, tym razem w niedzielę 9 grudnia poniecki obiekt wypełniły tłumy spragnionych wrażeń dzieci wraz z rodzicami, chcących wspólnie świętować ten radosny dzień. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy przez prezesa OSiR-u Łukasza Idowiaka dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Podczas spotkania ze swoim ulubieńcem otrzymywały łakocie oraz miały okazje na wspólne pamiątkowe zdjęcie. Oprócz zdjęć z Mikołajem dodatkową atrakcją była specjalnie przygotowana na ten dzień sceneria gdzie była okazja do zrobienia pięknej rodzinnej fotografii.

W tym roku atrakcji było co nie miara. Dzieci mogły sprawdzić się w roli cukierników, przyozdabiając na swój indywidualny pomysł pierniczki, wziąć udział w konkursie na stworzenie kartki świątecznej czy w pokazach naukowo – edukacyjnych z zakresu chemii i fizyki.  Buzie maluchom w wybrane barwy malowały panie ze świetlic środowiskowych, a kolorowe baloniki otrzymać można było od zawsze uśmiechniętych pań z KGW Czarkowo. Nie zabrakło również szaleństw na dmuchańcach oraz świetnej zabawy, której cały czas pilnowali doświadczeni animatorzy.

Jak co roku nie mogło zabraknąć wspaniałych świątecznych występów. Swoje programy zaprezentowały dzieci z przedszkola Samorządowego w Poniecu, zespół Humoreska prowadzony przez p. Edytę Wojciechowską oraz jak zawsze energetyczny zespół taneczny Natia. Atrakcyjną niespodzianką dla widzów był występ Amadeusza, który zaprezentował niesamowity pokaz żonglerki.

Zapraszamy do galerii