Transport Górkiewicz z halowym pucharem OSiR

W sobotę 2 lutego w hali widowiskowo - sportowej rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar OSiR w Poniecu. W zawodach udział wzięło 8 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy. Po fazie grupowej wyniki prezentowały się następująco:

4. Zakład Murarski Wieczorek - 0 pkt

Do fazy pucharowej awansowały po 2 zespoły z każdej grupy. Rywalizacja w grupie B jak widać była bardzo zacięta i tylko lepszy bilans bramkowy decydował o kolejności zajmowanych lokat. W pierwszym meczu półfinałowym Ciechanowscy okazali się lepsi od Prawuckich, pokonując ich 2-0. W drugim spotkaniu Transport Górkiewicz odprawił z kwitkiem Policję, zwyciężając wysoko 4-0.
Mecz o 3 miejsce okazał się bardzo wyrównany i zacięty. Żaden z zawodników nie odpuszczał swoich rywali na krok. Dzięki lepszej skuteczności Policja zwyciężyła z Prawuckimi 3-1.

W najważniejszym spotkaniu dnia, Ciechanowscy podejmowali Transport Górkiewicz. W fazie grupowej rozprawili się z gośćmi 2-0, lecz finał przyniósł zupełnie inne rozstrzygnięcie. Transport Górkiewicz rozpoczął z wysokiego C, aplikując rywalom 4 gole w zaledwie 3 minuty. Mogło się wydawać, że już nic złego nie może się im przydarzyć, jednak dzięki zawziętości Ciechanowskich mieliśmy przyjemność oglądać spotkanie do końca z wielką uwagą i zaciekawieniem. Kilka minut przed końcowym gwizdkiem zdołali oni strzelić 2 gole kontaktowe. W końcówce meczu udało się nawet strzelić 3 bramkę. Ciechanowscy poczuli w tym momencie swoją szansę i zażarcie atakowali rywali do końcowej syreny, lecz zabrakło im czasu. Mecz został rozstrzygnięty i na tablicy świetlnej widniał wynik 4-3.

Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.