Trójki rywalizowały o puchar dyrektora GCK w Poniecu

W sobotę 16 lutego w hali widowisko sportowej w Poniecu odbył się Ogólnopolski turniej mini siatkówki o puchar dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Poniecu. Do rywalizacji przystąpiły 33 zespoły w kategorii trójek, które reprezentowały województwa wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, śląskie, zachodnio-pomorskie i małopolskie.
W Poniecu wystąpiło aż 9 klubów, które na ostatnich mistrzostwach Polski w Zabrzu znalazły się w czołowej 16 w Polsce, w tym gospodarze Piast Poniec.
W czasie całodniowej rywalizacji ponad 100 zawodniczek rozegrało prawie 200 spotkań.
W wielkim finale spotkały się zespoły z Łasku i Nowego Targu, który został zwycięzcą turnieju.
Ekipy z Ponieca uplasowały się na miejscach 9 (Julia Małyszek, Zosia Ratajczak, Zuzia Lisiecka) i 11 (Martyna Sawarzyńska, Kamila Borowiec, Maria Sobczyk).
Puchary, medale i nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez GCK w Poniecu oraz firmę RASCO.
Ogromne podziękowania należą się rodzicom, którzy jak zawsze byli obecni i pomagali w czasie rozgrywek.