Policja zwycięża w III turnieju piłki nożnej im. ks. Leona Kamińskiego

W niedzielne popołudnie 9 czerwca br. po raz trzeci uczczono pamięć byłego proboszcza ponieckiej parafii ks. Leona Kamińskiego.

W zorganizowanym w hali widowiskowo – sportowej turnieju piłki nożnej udział wzięło siedem amatorskich drużyn. Główną ideą przyświecającą piłkarskim zmaganiom nie był wynik, a pielęgnowanie pamięci zmarłego ks. proboszcza. Niemniej jednak drużyny przystąpiły do rywalizacji zmobilizowane z chęcią odniesienia zwycięstwa. Najlepszym zespołem okazała się Policja, która po remisowym 1 – 1 meczu, lepiej od drużyny ministrantów z Lubasza wykonywała rzuty karne. W meczu o trzecie miejsce również o zwycięstwie decydowała seria karnych. Te po przeszło 10 kolejkach zakończyły się z korzyścią dla zawodników OSP, którzy pokonali drużynę samorządowców z Ponieca.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Na wszystkich uczestników czekała kawa i słodkie rogale. Podsumowując turniej ks. Jarosław Krawczyk wyraził nadzieję, że turniej doczeka się kolejnej edycji, a zaproszeni mogą się czuć wszyscy wczorajsi uczestnicy.  

GALERIA