Charytatywnie dla Olafa

W piątek na torach bowlingowych, a w niedzielę na murawie grano z myślą pomocy Olafowi Stachowiakowi, 5-cio letniemu mieszkańcowi Drzewiec, który zmaga się z opóźnieniem psychoruchowym.

Dwa turnieje, które odbyły się w miniony weekend miały przede wszystkim na celu wsparcie i pomoc Olafowi. W tych dniach rywalizacja zeszła na drugi plan. Wynik sportowy był kwestią drugorzędną. Niemniej jednak zarówno uczestnicy zawodów bowlingowych, jak i turnieju piłkarskiego dali z siebie wszystko o czym świadczyły wyniki na torcha oraz zacięte mecze na murawie.

Zwycięzcą rywalizacji bowlingowej okazał się Ryszard Giera, który uzyskał 385 pkt. 320 kręgli zbił Rafał Stachowiak, a 318 Jacek Widyński. Na murawie kilkugodzinny turniej wygrali "Pomocni", którzy w finale pokonali drużynę ze Śmiłowa. Trzecie miejsce dla Czerwonych Diabłów.

Warto dodać, że równolegle ze zmaganiami piłkarzy trwał festyn w Parku Miejskim w Poniecu. Ofiarność uczestników była ogromna. Podczas niedzielnej zabawy udało się zebrać blisko 25 000 zł!    

GALERIA