DW Śmiłowo najlepsze w nocnych zmaganiach

Tradycyjnie już na zakończenie wakacji poniecki OSiR zorganizował nocny turniej piłki nożnej, który odbył się na kompleksie sportowym Orlik. Sobotniego wieczoru do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn, wśród których najlepszą okazała się DW Śmilowo.

Dryżyny zagrały piętnastominutowe mecze systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy ze Śmiłowa w 4 pojedynkach zdobyli 10 punktów z bilansem bramek 8 – 3. O drugim miejscu w turnieju zadecydowało bezpośrednie spotkanie, gdyż drużyny Turbo Herbatka i Czerwone Diabły zgromadziły po 6 punktów. Ponieważ to jednak Turbo Herbatka była lepsza w meczu między zainteresowanymi, to gracze Ci mogli cieszyć się z drugiej pozycji. Czwarte miejsce z 4 pkt zajął zespół Podmuch Palestyny. Na piątej pozycji z dwoma punktami rywalizację zakończyła drużyna Drzewo Poniec. Po zakończeniu turnieju na uczestników czekały grillowane kiełbaski. Trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami i bonami podarunkowymi.