Wojciech Chwastyniak triumfatorem sobotniego turnieju tenisa stołowego.

W sobotę 23 stycznia br. w hali widowiskowo – sportowej w Poniecu odbył się VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ponieca w kat. OPEN. W zawodach wzięło udział 28 zawodników, zarówno amatorów, jak i reprezentantów regionalnych klubów tenisa stołowego, m.in. z Dąbcza, Gostynia, Leszna, Śmigla. W gronie zawodników znaleźli się również zawodnicy ponieckiej sekcji tenisa stołowego „Piasta” Poniec.

Turniej został podzielony na dwa etapy, pierwszy grupowy i drugi finałowy, w którym rywalizowało 16 najlepszych zawodników. Zmagania trwały blisko pięć godzin i zakończyły się triumfem pochodzącego ze Śmigla Wojciecha Chwastyniaka, który w pojedynku finałowym pokonał trenera ponieckiej sekcji tenisa stołowego, Wojciecha Walenckiego. W pojedynku o 3 miejsce Mieszko Przybył zwyciężył Pawła Żarskiego.

Dla najlepszych Organizatorzy przygotowali okolicznościowe puchary i nagrody, które wręczył Burmistrz Ponieca Jacek Widyński.