Gmina Poniec z wyróźnieniem

W piątek 18 września br. w Poznaniu odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Delegatów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, na którym swojego przedstawiciela posiadał także PKS Piast Poniec.
Spotkanie oprócz wyborów władz Związku, było także podsumowaniem czteroletniej kadencji i możliwością podziękowania tym, którzy swoją codzienna pracą przyczyniali się do rozwoju dyscypliny w regionie. W wąskim, bo dziesięcioosobowym, gronie znalazł się także Burmistrz Ponieca Jacek Widyński.
 
Symbolicznym oznaczeniem „Lidera Rozwoju Futbolu” chciałbym serdecznie podziękować tym, którzy swoją codzienną pracą i decyzjami, wspierają rozwój lokalnych klubów. Ich praca przyczynia się do podnoszenia poziomu nie tylko piłki nożnej, ale także infrastruktury sportowej – powiedział Prezes WZPN Paweł Wojtala.
 
Satysfakcji z otrzymanego wyróżnienia nie ukrywał także Jacek Widyński: Z pewnością cieszy to, że Nasza praca została zauważona i doceniona. Wraz z kolejnymi awansami sportowymi ponieckiego Piasta staramy się podnosić poziom infrastruktury sportowej. Porównując obiekt dziś, do stanu sprzed kilku lat, możemy stwierdzić, że jest on zdecydowanie bezpieczniejszy, bardziej przyjazny zarówno sportowcom, jak i odwiedzającym go kibicom. To także wizytówka Klubu obchodzącego w tym roku jubileusz 85-cio lecia – powiedział Burmistrz Ponieca. Mam nadzieję, że w parze z poprawą infrastruktury pójdą wyniki sportowe, a Piast wszystkim dostarczy nam jeszcze wielu pozytywnych wrażeń i emocji – zakończył.