Wielkie emocje podczas Gali MMA Strefa Walki Poniec

Pierwsza w historii naszej hali Gala MMA za nami. Wydarzenie, które pierwotnie miało odbyć się już dwa lata temu, a powodu pandemii nie doszło do skutku, okazało się bardzo udaną imprezą. Setki kibiców na trybunach obejrzało dziewięć emocjonujących pojedynków.

W najważniejszej walce wieczoru, pochodzący z Gruzji Levan Kirtadze jednogłośną decyzją sędziów, pokonał Gracjana Misia.

Wcześniej w oktagonie zaprezentowali się Tobiasz Andrzejwski, który pokonal Krzysztofa Olenkiewicza; Maryna Warzyniak, która po trzech rundach zwyciężyła Adriannę Karyś; Kacper Fornalski, który w pierwszej rundzie zwyciężył przez poddanie z Marcinem Nowackim; Piotr Skobel, który zwyciężył z Dawidem Janiakiem; Łukasz Miler pokonując Szymona Szwarca.

Po walkach amatorskich przyszedł czas na pojedynki semi –pro i walki zawodowe. Najpierw Wojciech Demczur pokonał Mateusza Oleska, a Mateusz Kownacki zwyciężył Konrada Kaczmarskiego.  W walce zawodowej Krzysztof Grobarski w drugiej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Dominika Dobrzyńskiego.

GALERIA: foto Poniec Moje Miasto https://www.facebook.com/media/set/?vanity=poniecmojemiasto&set=a.5406562169395879