Wakacyjne półkolonie - zapisy

WAKACJE tuż tuż. Już niedługo rozpocznie się czas beztroskiej zabawy i odpoczynku.
Nasz Ośrodek wspólnie z Gminą Poniec oraz Gminne Centrum Kultury w Poniecu przygotował dla Was ofertę Wakacyjnych półkolonii.
 
Zapraszamy dzieci z Gminy Poniec w wieku od 6 do 13 lat na pięciodniowe szaleństwo wypełnione zajęciami sportowymi, kreatywnymi, kulturalnymi. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę opiekuńczą, dowóz na zajęcia dla dzieci z II i III turnusu oraz wyżywienie w formie śniadania i obiadu.
W tym roku możemy się również pochwalić, że jeden z posiłków przygotuje nasza lokalna firma SmakMAK . Dziękujemy za wsparcie i pomoc przy organizacji naszych półkolonii.
Szczegóły na załączonym plakacie. Tygodniowy koszt wynosi 130 zł. Zapisy rozpoczynamy w poniedziałek 10 czerwca.
Uczestnicy I turnusu zapisują się i odbierają dokumenty w recepcji hali widowiskowo – sportowej, natomiast dla dzieci z II i III turnusu zapisy i odbiór dokumentacji będzie odbywały się przez Sołtysów poszczególnych sołectw.
Jeżeli macie pytania jesteśmy do Waszej dyspozycji pod nr 65 57 31 152
 
dokumenty I turnus 24 - 28 czerwca Poniec, Śmiłowo, Wydawy
załącznik nr 1
załącznik nr 2
 
dokumenty II turnus 1 - 5 lipca Dzięczyna, Dzięczynka, Sarbinowo, Szurkowo, Włostki, Zawada, Waszkowo, Janiszewo, Miechcin
załącznik nr 1
załącznik nr 2
 
dokumenty III turnus 8 - 12 lipca Drzewce, Czarkowo, Rokosowo, Bączylas, Teodozewo, Żytowiecko, Grodzisko, Maciejewo, Łęka Mała, Łęka Wielka, Kopanie, Bodganki
załącznik nr 1
załącznik nr 2